BALTI KARIKAS 2023 / JAANIKESE KARIKAS 2023 |
AJAKAVA /
ВРЕМЯ
СТРЕЛБЬ |
Jaanikese lasketiir /
Стрелбише
Яникесе |
|
|
|
|
|
|
Tulemused |
|
|
|
|
|
|
24.03.2023 |
Rada 1 / Дорошка 1 |
Rada 2 / Дорошка
2 |
Kell /
Время |
Võistleja nr/
Номер
стрелка |
Name |
Kell /
Время |
Võistleja nr/
Номер
стрелка |
Name |
|
1 |
RANNAR LEHIS |
|
2 |
HILLAR LOOT |
VINT |
3 |
LAURI LOOT |
VINT |
4 |
INDREK KAARNA |
09:00 |
5 |
EVER KIIVER |
09:00 |
6 |
JÜRGEN PRUULI |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
LEMBIT MIHKELSTEIN |
|
1 |
RANNAR LEHIS |
SILE |
8 |
HANNES KIRATOR |
SILE |
9 |
MAIT MÄGI |
10:30 |
10 |
ELE LOOT |
10:30 |
2 |
HILLAR LOOT |
|
11 |
KASPAR KRUUSMÄGI |
|
|
|
|
12 |
MIHHAIL TURUŠEV |
|
7 |
LEMBIT MIHKELSTEIN |
VINT |
13 |
HENRI PIKK |
VINT |
14 |
MEELIS MÄGI |
12:00 |
11 |
KASPAR KRUUSMÄGI |
12:00 |
9 |
MAIT MÄGI |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
HENRI PIKK |
|
15 |
PEETER VIIL |
SILE |
3 |
LAURI LOOT |
SILE |
14 |
MEELIS MÄGI |
13:30 |
|
|
13:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
TAIVO TIGANE |
|
17 |
ARI LUSTILA |
VINT |
18 |
KALLE AHU |
VINT |
19 |
JANIKA LOOS |
15:00 |
20 |
ANNELI AHU |
15:00 |
21 |
ARVI MÄGI |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
TAIVO TIGANE |
|
17 |
ARI LUSTILA |
SILE |
18 |
KALLE AHU |
SILE |
19 |
JANIKA LOOS |
16:30 |
20 |
ANNELI AHU |
16:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.03.2023 |
Rada 1 / Дорошка 1 |
Rada 2 / Дорошка
2 |
Kell /
Время |
Võistleja nr/
Номер
стрелка |
Name |
Kell /
Время |
Võistleja nr/
Номер
стрелка |
Name |
|
22 |
KAREL KASELAID |
|
23 |
PRIIT TAUR |
VINT |
24 |
LEO TAUR |
VINT |
25 |
ARVI SAAR |
09:00 |
26 |
ARGO SAAGPAKK |
09:00 |
27 |
KARMO KASELAID |
|
28 |
SEPPO PÕLSEPP |
|
29 |
MAREK KASKPEIT |
|
22 |
KAREL KASELAID |
|
23 |
PRIIT TAUR |
SILE |
24 |
LEO TAUR |
SILE |
25 |
ARVI SAAR |
10:30 |
26 |
ARGO SAAGPAKK |
10:30 |
28 |
SEPPO PÕLDSEPP |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
PETERIS VIRS |
|
31 |
EDGARS ZEIDMANIS |
SILE |
32 |
MARTINŠ TURKOPULIS |
SILE |
33 |
NAURIS KLAVINŠ |
12:00 |
34 |
JAANUS KALA |
12:00 |
35 |
HELI LEPP |
|
36 |
VILNIS VEITNERS |
|
|
|
|
37 |
TIIT KARP |
|
38 |
VILLU POOK |
VINT |
34 |
JAANUS KALA |
VINT |
32 |
MARTINŠ TURKOPULIS |
13:30 |
30 |
PETERIS VIRS |
13:30 |
36 |
VILNIS VEITNERS |
|
39 |
HELLAR SILE |
|
35 |
HELI LEPP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peale võistleja nime lisamist laskeaegade plaan-graafikusse peab
võistleja tasuma osavõtutasu MTÜ Jaanikese Jahiühing arveldusarvele SWEDBANK
AS IBAN: EE472200221029718356, BIC: HABAEE2X. Kui viie päeva jooksul ülekanne
pole laekunud võistleja registreering tühistatakse. |
NB. Laskuritel
palume kohale tulla üks tund enne harjutuse algust! Küsimused ja info +372 517 3012 Alari
Mägi |
|
|
|
|
|
|
После
добавления
имени
участника в
план-график
стрельб,
участник
должен
оплатить взнос
за участие,
сделав
денежный
перевод на
банковский
счет
Охотничьей
Ассоциации НПО
Jaanikese, банк: Swedbank, IBAN:
EE472200221029718356, BIC: HABAEE2X. Если
взнос за
участие не
поступит на
банковский
счёт в
течение пяти
дней с
момента
регистрации,
то регистрация
спортсмена
аннулируется. |
NB!
Участники
должны
прибыть на
соревнование
как минимум за 1 час
до начала
смены.
Вопросы и
информация +372
517 3012 Алари Мяги |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|